İptal ve İade Prosedürü

Ürünümü nasıl iade edebilirim?

Üründen, bizden kaynaklı bir sıkıntı varsa 15 gün içerisinde iadesi gerçekleşemelidir. Ürünlerimizde çok dikkatli davranmaktayız, böyle bir durumun olmamasına özellikle dikkat etmeliyiz -ki kargo aşamasında ya d abaskı aşamasında gerçekleşirse- zarar görmüş, yıpranmış, sayfa sayısı eksik, hatalı gönderim yapılmış ya da yırtılmış ise 15 gün içerisinde idadesi gerçekleşebilir. Alıcının yanlış siparişi ve ürünü aldıktan sonra bizden kaynaklanan bir sıkıntı olmaksızın idae etmesi; kabul edilemez. 

Siparişimdeki ürün veya ürünleri nasıl iade edebilirim?

hasremyayinlari ’ dan satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 15  gün içerisinde (iade talebinizi) belirterek iade etmeniz gerekmektedir.

Yanlış gelen ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış ve ya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.Paketinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğim ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Firmamıza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra Kredi Kartlarında en geç 3 iş günü içerisinde , Debit (Banka Kartı) kartlarında ise 20 iş günü içerisinde para iadeniz yapılacaktır. Yapılan iadenin kredi/debit kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer havale yöntemi veya kapıda nakit olarak ödeme yaptıysanız, ideyi aldığımız gün, belirteceğiniz hesaba hemen iadesi yapılır. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen hasremyayinlari@gmail.com adresine e-posta gönderiniz ve ya müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yanlış ürün geldiyse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi Yurtiçi Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı isteğiniz üzerine ister kredi kartınıza, ister üyeliğinize para puan olarak hesabınıza iade edilecektir.Veya kitabın birebir değişimi yapılarak size yenisin gönderimi sağlanacaktır. Lütfen talebinizi hasremyayinlari@gmail.com  adresine e-posta gönderiniz ya da müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Kusurlu ürün geldiyse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu ürün gönderimi durumunda Yurtiçi Kargo ile tarafımıza gönderiniz . Değişim talebinizde , değişim sebebinizi ve sipariş numaranızı belirten bir not yazmanız rica olunur ki işleminiz sağlıklı gerçekleşsin.

İade de kargo ücretini kim ödeyecektir?

Tüm iadelerinizi Yurtiçi Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz.